MONIDŁA I FOTOSTANDY
Monidła i fotościanki

Oferujemy najtańsze na rynku monidła i fotostandy z dowolną ilością otworów na głowę. Różne rozmiary i kształty. monidła reklamowe
Sprawdź ofertę

Szanowni Klienci, w związku z ciągłymi podwyżkami cen materiałów i komponentów ceny na stronie mogą być nieaktualne,
prosimy o potwierdzanie ich z naszymi handlowcami telefonicznie lub mailowo.

ceny netto
kontakt plreklama

Interesuje Cię inny wymiar? kształt? Dzwoń lub pisz! Na pewno rozwiążemy problem!

G011 – WITRYNA / GABLOTA STOJĄCA


mała lada wystawowa Poznań G011: WITRYNA / GABLOTA STOJĄCA 

Budowa
Gablota stojąca wykonana z profili aluminiowych malowanych proszkowo lub anodowanych. Witryna. wyposażona jest w nóżki ułatwiające jej poziomowanie. Gablota może być całkowicie otwarta z jednej strony lub może mieć zainstalowane drzwi jedno lub dwuskrzydłowe z zamkiem.

W zależności od przeznaczenia, witryny można wyposażyć w wymaganą ilość półek.

Gablota może opcjonalnie zostać wyposażona w dolny cokolik lub górny fryz z grafiką.

Istnieje możliwość stworzenia ciągu gablot połączonych w jedną ekspozycję.

Wypełnienie
Może być wykonane ze szkła zwykłego, szkła bezpiecznego, szkła hartowanego lub akrylu (plexi). Na specjalne życzenie wykonujemy również wypełnienie z  MDFu, sklejki, płyt laminowanych i tworzyw sztucznych, również z zadrukiem informacyjnym lub reklamowym.

Podstawa ekspozycyjna wykonywana jest z płyt drewnopochodnych. Istnieje możliwość wyboru jej koloru, a także obłożenia materiałem itp.

Oświetlenie
Gabloty muzealne i ekspozycyjne mogą zostać opcjonalnie wyposażone w podświetlenie. Górny fryz lub dolny cokół może zostać dodatkowo podświetlony od wewnątrz, co stworzy dodatkowy efekt wizualny.

Zastosowanie
Witryny stojące najlepiej sprawdzają się w muzeach, salach tradycji, przestrzeniach ekspozycyjnych, w sklepach i wielu innych. Znakomicie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie konieczne jest zaprezentowanie eksponatów czy oferowanych produktów. Tego typu gabloty mogą służyć do prezentacji manekinów lub innych dużych eksponatów, a także zostać zamienione w swego rodzaju regał z dowolną ilością półek.