MONIDŁA I FOTOSTANDY
Monidła i fotościanki

Oferujemy najtańsze na rynku monidła i fotostandy z dowolną ilością otworów na głowę. Różne rozmiary i kształty. monidła reklamowe
Sprawdź ofertę

Drodzy Klienci, realizujemy zlecenia od 500 zł netto

ceny netto
kontakt plreklama

Interesuje Cię inny wymiar? kształt? Dzwoń lub pisz! Na pewno rozwiążemy problem!

Stacje ładowania urządzeń mobilnych


Stacje ładowania

W dzisiejszych czasach bardzo często musimy podłączać nasze telefony do prądu. W istotnym stopniu zobowiązani jesteśmy  ładować nasze smartfony codziennie lub co drugi dzień. Krótki czas użytkowania baterii, czy to w telefonach, czy to w komputerach powoduje konieczność korzystania z ładowania konwencjonalnego źródła prądu. Świetnym rozwiązaniem tego typu problemów są nasze stacje ładowania. Wyjdź na przeciw postępowi cywilizacyjnemu i zainwestuj w stacje ładowania już dziś.

Czym są stacje ładowania?

Stacje ładowania są to meble, które wyposażone są w gniazdka elektryczne. Łączy w sobie funkcje wyposażenia wnętrz, a także jest świetnym nośnikiem reklamowym. Są doskonałym rozwiązaniem w takich miejscach jak: lotniska, centra handlowe, muzea, restauracje, w urzędach państwowych, czy różnego rodzaju eventach. Pozwalają zwiększyć poziom zadowolenia klienta, a zadowolony konsument, to większy zysk dla właściciela takiego urządzenia.

Oferujemy Państwu stacje ładowania wykonane ściśle według indywidualnych preferencji zamawiającego. Wykonamy produkt o dowolnym kształcie oraz rozmiarze. Ilość gniazdek elektrycznych jest do ustalenia. Możemy również zaopatrzyć nasz wyrób w gniazdka USB oraz ekrany LCD, przez co nasz produkt stanie się bardziej atrakcyjny i funkcjonalny. Obudowa stacji ładowania może zostać zagospodarowana jako nośnik reklamowy. 

Z uwagi bycia bezpośrednim możemy zagwarantować Państwu wysoką trwałość produktu oraz jakość. Do procesu wytwarzania używamy najnowszych technologii, co w połączeniu z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku daje bardzo wyśmienite efekty.  Podejmiemy się realizacji każdego zamównienia bez względu na jego poziom trudności wykonania. Jedyne, co nas ogranicza to granica ludzkiej wyobraźni.