MONIDŁA I FOTOSTANDY
Monidła i fotościanki

Oferujemy najtańsze na rynku monidła i fotostandy z dowolną ilością otworów na głowę. Różne rozmiary i kształty. monidła reklamowe
Sprawdź ofertę

Szanowni Klienci, w związku z ciągłymi podwyżkami cen materiałów i komponentów ceny na stronie mogą być nieaktualne,
prosimy o potwierdzanie ich z naszymi handlowcami telefonicznie lub mailowo.

ceny netto
kontakt plreklama

Interesuje Cię inny wymiar? kształt? Dzwoń lub pisz! Na pewno rozwiążemy problem!

Stacje ładowania urządzeń mobilnych


Stacje ładowania

W dzisiejszych czasach bardzo często musimy podłączać nasze telefony do prądu. W istotnym stopniu zobowiązani jesteśmy  ładować nasze smartfony codziennie lub co drugi dzień. Krótki czas użytkowania baterii, czy to w telefonach, czy to w komputerach powoduje konieczność korzystania z ładowania konwencjonalnego źródła prądu. Świetnym rozwiązaniem tego typu problemów są nasze stacje ładowania. Wyjdź na przeciw postępowi cywilizacyjnemu i zainwestuj w stacje ładowania już dziś.

Czym są stacje ładowania?

Stacje ładowania są to meble, które wyposażone są w gniazdka elektryczne. Łączy w sobie funkcje wyposażenia wnętrz, a także jest świetnym nośnikiem reklamowym. Są doskonałym rozwiązaniem w takich miejscach jak: lotniska, centra handlowe, muzea, restauracje, w urzędach państwowych, czy różnego rodzaju eventach. Pozwalają zwiększyć poziom zadowolenia klienta, a zadowolony konsument, to większy zysk dla właściciela takiego urządzenia.

Oferujemy Państwu stacje ładowania wykonane ściśle według indywidualnych preferencji zamawiającego. Wykonamy produkt o dowolnym kształcie oraz rozmiarze. Ilość gniazdek elektrycznych jest do ustalenia. Możemy również zaopatrzyć nasz wyrób w gniazdka USB oraz ekrany LCD, przez co nasz produkt stanie się bardziej atrakcyjny i funkcjonalny. Obudowa stacji ładowania może zostać zagospodarowana jako nośnik reklamowy. 

Z uwagi bycia bezpośrednim możemy zagwarantować Państwu wysoką trwałość produktu oraz jakość. Do procesu wytwarzania używamy najnowszych technologii, co w połączeniu z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku daje bardzo wyśmienite efekty.  Podejmiemy się realizacji każdego zamównienia bez względu na jego poziom trudności wykonania. Jedyne, co nas ogranicza to granica ludzkiej wyobraźni.