MONIDŁA I FOTOSTANDY
Monidła i fotościanki

Oferujemy najtańsze na rynku monidła i fotostandy z dowolną ilością otworów na głowę. Różne rozmiary i kształty. monidła reklamowe
Sprawdź ofertę

Jesteśmy producentem reklam. Znajdujesz się na stronie z gotowymi i wycenionymi produktami. Odwiedź również naszą stronę firmową:

mabit producent reklam

ceny netto
kontakt plreklama

Interesuje Cię inny wymiar? kształt? Dzwoń lub pisz! Na pewno rozwiążemy problem!

G010 – LADA EKSPOZYCYJNO – SPRZEDAŻOWA


mała lada wystawowa Poznań G010: LADA EKSPOZYCYJNO – SPRZEDAŻOWA 

Budowa
Lada wystawowa wykonana z profili aluminiowych malowanych proszkowo lub anodowanych. Dla większego bezpieczeństwa narożniki są wykonane z zaokrąglonych elementów plastikowych. Gablota wyposażona jest w nóżki ułatwiające jej poziomowanie.

Istnieje możliwość stworzenia ciągu gablot połączonych w jedną ekspozycję lub długą ladę.

Cokół – podstawa lady może być otwierana i służyć jako szafka do przechowywania produktów. Drzwiczki mogą być przesuwne lub otwierane na zawiaskach.

Istnieje możliwość naniesienia dowolnej grafiki.

Wypełnienie
Lada jest całkowicie przeszklona. Wypełnienie może być wykonane ze szkła zwykłego, szkła bezpiecznego, szkła hartowanego lub akrylu (plexi).

Oświetlenie
Gabloty muzealne i ekspozycyjne mogą zostać opcjonalnie wyposażone w podświetlenie.

Zastosowanie
Lady prezentacyjne wykorzystywane są do ekspozycji produktów i eksponatów. Znajdą zastosowanie w sklepach i salach sprzedaży. Mogą stanowić element aranżacji muzeum lub sali tradycji. Dodatkowa szafka ukryta w cokole pozwala na przechowywanie dodatkowych materiałów – np. podczas akcji promocyjnych lub sprzedażowych.