MONIDŁA I FOTOSTANDY
Monidła i fotościanki

Oferujemy najtańsze na rynku monidła i fotostandy z dowolną ilością otworów na głowę. Różne rozmiary i kształty. monidła reklamowe
Sprawdź ofertę

Szanowni Klienci, w związku z ciągłymi podwyżkami cen materiałów i komponentów ceny na stronie mogą być nieaktualne,
prosimy o potwierdzanie ich z naszymi handlowcami telefonicznie lub mailowo.

ceny netto
kontakt plreklama

Interesuje Cię inny wymiar? kształt? Dzwoń lub pisz! Na pewno rozwiążemy problem!

Druk fototapet


Druk fototapet

Niekiedy chcąc nadać jakiemuś wnętrzu nową jakość szukamy jakiś wyszukanych, a co za tym idzie wymagających dużych nakładów środków finansowych rozwiązań. W wielu przypadkach należy postawić na sprawdzone metody. Jedną z nich jest fototapeta. Doskonale nadaje wnętrzu nowy charakter oraz sens.

Fototapeta producent

Co to jest fototapeta?

Fototapeta jest to tapeta posiadająca nieszablonową grafikę. Pozwala na przystosowanie wnętrza budynku do jakiegoś miejsca naturalnego, na przykład lasu, czy krajobrazu górskiego. Wszystko według indywidualnych upodobań. Fototapety nie zawsze muszą przedstawiać jakąś fotografię. Bardzo często są to loga firmowe lub inne modernistyczne formy.

Fototapeta Poznań

Proces wytwarzania i składania zamówień

Oferujemy państwu wykonanie dowolnej fototapety, o dowolnym kształcie, rozmiarze i grafice. Wszystko według ściśle złożonego zamówienia. Wykorzystując najnowocześniejsze technologie, które w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem na rynku naszej firmy możemy zagwarantować wysoką jakość i trwałość wykonanego produktu. Do nadruku wykorzystujemy druk lateksowy. Pozwala on wydobyć z grafiki fotograficzną jakość, jest bardzo wytrzymały, a co za tym idzie przyjazny dla środowiska naturalnego.