MONIDŁA I FOTOSTANDY
Monidła i fotościanki

Oferujemy najtańsze na rynku monidła i fotostandy z dowolną ilością otworów na głowę. Różne rozmiary i kształty. monidła reklamowe
Sprawdź ofertę

Szanowni Klienci, w związku z ciągłymi podwyżkami cen materiałów i komponentów ceny na stronie mogą być nieaktualne,
prosimy o potwierdzanie ich z naszymi handlowcami telefonicznie lub mailowo.

ceny netto
kontakt plreklama

Interesuje Cię inny wymiar? kształt? Dzwoń lub pisz! Na pewno rozwiążemy problem!

Druk uv w Poznaniu


druk_uv_poznan

 

Dysponując niezrównanym ploterem Oce Arizona możemy zaproponować Państwu najwyższej jakości druk uv na materiałach płaskich i elastycznych. Dzięki utrwalaniu atramentu za pomocą promieniowania uv możemy zadrukować praktycznie każdą powierzchnię o grubości do 48mm. Ta technologia druku cechuje się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne, a także zarysowania. Technologia druku uv pozwala nam skrócić czas realizacji zleceń na produkty takie jak: płyty PCV z nadrukiem, plexi do podświetleń, materiały POS, standy i wiele innych, gdyż wykonywane są one jednoetapowo. Zamiast wyklejać płytę – możemy ją bezpośrednio zadrukować.

Wykonujemy nadruki na materiałach takich jak:
– PCV spienione
– PCV twarde
– plexi
– dibond
– polipropylen
– poliwęglan
– sklejka
– hips
– kappa
– szkło
– karton
– re-board
– płyty CD/DVD

Druk uv umożliwia zadrukowanie nawet bardzo nietypowych materiałów. W związku z tym idealnie nadaje się do tworzenia prototypów i unikalnych kompozycji.

Zlokalizowany w naszym zakładzie produkcyjnym pod Poznaniem ploter uv jest w pełni kompatybilny z posiadanym przez nas centrum obróbczym CNC. Każdy zadrukowany materiał możemy dociąć do kształtu zgodnie z przesłanym plikiem “wykrojnikiem”. Usługa taka jest dostępna już od 1 szt.

Sprawdź ceny na najwyższej jakości druk uv!