MONIDŁA I FOTOSTANDY
Monidła i fotościanki

Oferujemy najtańsze na rynku monidła i fotostandy z dowolną ilością otworów na głowę. Różne rozmiary i kształty. monidła reklamowe
Sprawdź ofertę

Szanowni Klienci, w związku z ciągłymi podwyżkami cen materiałów i komponentów ceny na stronie mogą być nieaktualne,
prosimy o potwierdzanie ich z naszymi handlowcami telefonicznie lub mailowo.

ceny netto
kontakt plreklama

Interesuje Cię inny wymiar? kształt? Dzwoń lub pisz! Na pewno rozwiążemy problem!

TNG001: Tablice – konstrukcje ekonomiczne


Tablica niezwiązana z gruntem ekonomiczna
 

tablica niezwiązana z grunetm ekonomiczna Poznań

TNG001: TABLICE – KONSTRUKCJE EKONOMICZNE
 

Tanie i solidne tablice reklamowe.

Konstrukcja wykonana z profili stalowych, lico z blachy ocynk.

Jednostronne i dwustronne.

Obciążenie za pomocą bloczków betonowych.

Dowolny wymiar.

Tablice reklamowe, informacyjne, pamiątkowe itp. wykonujemy z profili stalowych, które następnie malujemy natryskowo lub proszkowo. Odpowiednia grubość profili, a także grubość stalowej ścianki, z jakiej są wykonane, zapewnia wysoką trwałość i odporność na takie czynniki, jak wiatr itp.

Odpowiednio przygotowana konstrukcja pozwala obciążyć tablicę bloczkami betonowymi. Dzięki temu nie ma potrzeby wkopywania ich i betonowania. Znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości przeprowadzenia trwałego montażu w gruncie. Takie tablice wykorzystywane są również przez deweloperów i firmy budowlane jako tymczasowa forma oznakowania. Po zakończonej inwestycji zostają przeniesione w nowe miejsce, bez konieczności zamawiania nowej konstrukcji.

Lico z blachy ocynk nitowanej czołowo zapewnia wysoką trwałość reklamy. Co ważne, jest ono odporne na promieniowanie słoneczne.

Tego typu tablice dobrze sprawdzają się jako stałe nośniki informacji (wyklejane długookresową folią samoprzylepną), a także jako nośniki krótkotrwałych kampanii reklamowych (wyklejane papierem blueback).

… zł