MONIDŁA I FOTOSTANDY
Monidła i fotościanki

Oferujemy najtańsze na rynku monidła i fotostandy z dowolną ilością otworów na głowę. Różne rozmiary i kształty. monidła reklamowe
Sprawdź ofertę

Drodzy Klienci, realizujemy zlecenia od 500 zł netto

ceny netto
kontakt plreklama

Interesuje Cię inny wymiar? kształt? Dzwoń lub pisz! Na pewno rozwiążemy problem!

Regał ekspozycyjny metalowy


REGAŁ EKSPOZYCYJNY METALOWY
Dowolność aranżacji, duża mobilność.
DOWOLNY KOLOR
Zarówno profile metalowe jak i pozostałe elementy możemy pomalować lub wykonać z materiałów barwionych w masie.
WIELE ARANŻACJI
Półki, haki, pojemniki, prezentery, kieszenie na ulotki, dowolność wyboru.
MODUŁOWOŚĆ
Ekspozytory można wykorzystać jako kompleksową zabudowę sklepową łącząc je w długi ciąg.
Regały ekspozycyjny wykonany z metalowych profili malowanych natryskowo lub proszkowo. Ekspozytor pozwala na dowolną anrażację i kompozycję. Możemy wyposażyć go w haki na euro-zawieszki, pojemniki, półki i wiele innych. Branding wykonujemy w postaci tablic PCV, etykiet samoprzylepnych lub podświetlanych kasetonów z dibondu lub plexi. 
Decyzję o dokonaniu zakupu podejmujemy nie tylko w wyniku wcześniejszego zamiaru, ale także pod wpływem impulsu, a więc czynnika, który przyciąga naszą uwagę. Istotną kwestią jest zatem dobór odpowiedniego rodzaju ekspozycji produktów w punkcie sprzedaży. Jako producent regałów reklamowych jesteśmy tego świadomi i przykładamy dużą wagę do tego, aby nasze produkty odznaczały się nieprzeciętną estetyką i wysoką jakością. Dobieramy materiał do rodzaju eksponowanego produktu, tworzymy solidne i niebanalne konstrukcje, dopasowane do potrzeb naszych Klientów. Dzięki prostym w montażu konstrukcjom dostarczamy regały do użytku w punktach sprzedaży i wyspach handlowych, ale także meble do wyposażenia stoisk targowych i eventów. Nasz park maszynowy pozwala nam na wykonywanie standardowych jak i zupełnie indywidualnych stojaków, wzbogaconych o elementy lakierowane, frezowane i podświetlane. Dzięki wysokiej jakości nadrukowi nasze regały mogą pełnić nie tylko funkcje ekspozycyjne, ale także być nośnikiem przekazów reklamowych.

Konfiguruj i personalizuj

Każdy z proponowanych przez nas regałów i szaf reklamowych możesz dostosować do swoich warunków ekspozycyji, kolorystyki Twojej firmy lub zmienić ich właściwości funkcjonalne.

Rozmiar i typ

Nie musimy trzymać się standardów. Oprócz popularnych wielkości (1/2, 1/4, 1/8 palety) produkujemy pod indywidualne wymagania odbiorców, do milimetra dopasowując się do dostępnej przestrzeni.

Regały i szafy reklamowe nie muszą być wolnostojące. Wykonujemy zabudowy istniejących regałów, końcówki regałów, nakładki na szafki i wiele innych.

Materiały

Dysponujemy szeroką gamą materiałów stolarskich i reklamowych. Dobierzemy odpowiedni kolor lub wzór płyty laminowanej, dibond, plexi, PCV, sklejki lub MDF-u. Wykorzystujemy również blachy i profile ze stali nierdzewnej i czarnej oraz z aluminium.

Zapas materiałów w naszym magazynie i odpowiednia organizacja łańcucha dostaw pozwala nam błyskawicznie reagować na zapotrzebowanie naszych klientów.

Obrabiane materiały

Sklejka, płyty wiórowe laminowane, MDF, drewno lite, PCV, plexi, hips, PET, dibond, stal czarna, aluminium, stal nierdzewna, guma, pianka, tektura, reboard, polipropylen.

Grafika

Wiemy jak ważna jest komunikacja i budowanie świadomości marki. Każdy nasz regał możemy uzupełnić o dowolnie wykonany logotyp lub element graficzny. 

Produkujemy i montujemy systemy byskawicznej wymiany grafiki (komunikacji), w tym celu stosujemy kieszenie z plexi, aluminiowe szyny, wydruki magnetyczne i rzepy. Dzięki temu Twój regał dostosujesz do potrzeb każdej kampanii i promocji.

Technologie znakowania

Druk bezpośredni uv, sitodruk, etykiety samoprzylepne, hotstamping, litery 3D, grawer, frezowanie.

Oświetlenie i multimedia

Moduły LED, diody RGB, odsłuch dźwięku, ekrany, rzutniki i tablety to elementy, które nie mają przed nami tajemnic. 

Wiemy jak dużą rolę odgrywają w przyciągnięciu uwagi Klienta.

Szybki kontakt

Masz pytania? Nie czekaj i już dziś dowiedz się jak możemy Ci pomóc!