MONIDŁA I FOTOSTANDY
Monidła i fotościanki

Oferujemy najtańsze na rynku monidła i fotostandy z dowolną ilością otworów na głowę. Różne rozmiary i kształty. monidła reklamowe
Sprawdź ofertę

Szanowni Klienci, w związku z ciągłymi podwyżkami cen materiałów i komponentów ceny na stronie mogą być nieaktualne,
prosimy o potwierdzanie ich z naszymi handlowcami telefonicznie lub mailowo.

ceny netto
kontakt plreklama

Interesuje Cię inny wymiar? kształt? Dzwoń lub pisz! Na pewno rozwiążemy problem!

Regał drewniany ze sklejki


REGAŁY ZE SKLEJKI

Ekologiczne i modne ekspozytory ze sklejki naturlanej lub malowanej

MONTAŻ BEZ UŻYCIA NARZĘDZI

Odpowiednio zaprojektowana konstrukcja pozwala zmontować regał w sklepie bez użycia jakichkolwiek narzędzi. Ekspozytor zachowuje przy tym wszystkie walory techniczne.

SKŁADANE NA PŁASKO

Możliwość przeprowadzenia szybkiego montażu przez nieprzeszkoloną osobę pozwala wysyłać standy w formie płaskiej, dzięki czemu optymalizujemy koszty pakowania i transportu.

Przyjazny naturze

Stosowane materiały nadają się do ponownego przetworzenia, ułatwia to również ich utylizację.

Sklejka ceniona jest za wytrzymałość, lekkość i łatwość obróbki. Możliwości zdobienia, nadruku, frezowania, grawerowania oraz łączenia z innymi materiałami sprawia, że stała się niemal idealnym materiałem do produkcji regałów reklamowych. Dowolność kształtu, wymiarów i ilości półek sprawia, że mogą być na nich prezentowane dowolne produkty. Po określeniu potrzeb, rodzaju prezentowanych elementów, obciążenia półek i wymiarów, dział projektowy określa wymagane parametry materiału. Oprócz niebanalnego wzornictwa, ekspozytory ze sklejki mogą być także wyposażone w dodatkowe elementy, takie jak kieszonki na ulotki czy dodatkowe prezentery z plexi.

Regały reklamowe to niezbędne elementy wyposażenia każdego sklepu, czy punktu sprzedażowego. W zależności od asortymentu, wykonane są ze sklejki, metalu, kartonu czy płyt meblowych. Wiedza i doświadczenie, zdobyte dzięki dwóm dekadom na rynku reklamy pozwoliły nam na przetestowanie setek rozwiązań, aby dziś móc dostarczać naszym Klientom produkty najlepiej odpowiadającym ich potrzebom. Odpowiednio dobrany i przyciągający uwagę regał POS to bardzo ważny element wyposażenia, ponieważ bezpośrednio wpływa na poziom zainteresowania asortymentem wśród klientów. Nasz park maszynowy pozwala na obróbkę wielu materiałów oraz tworzenie regałów z wysokiej jakości nadrukiem UV. Stale ulepszamy nasze konstrukcje i systemy montażu, dzięki czemu dostarczamy regały świetnie sprawdzające się nie tylko w przestrzeni sklepowej, ale także służące do ekspozycji produktów podczas eventów czy imprez targowych dla branż FCMG i wielu innych.

Konfiguruj i personalizuj

Każdy z proponowanych przez nas regałów i szaf reklamowych możesz dostosować do swoich warunków ekspozycyji, kolorystyki Twojej firmy lub zmienić ich właściwości funkcjonalne.

Rozmiar i typ

Nie musimy trzymać się standardów. Oprócz popularnych wielkości (1/2, 1/4, 1/8 palety) produkujemy pod indywidualne wymagania odbiorców, do milimetra dopasowując się do dostępnej przestrzeni.

Regały i szafy reklamowe nie muszą być wolnostojące. Wykonujemy zabudowy istniejących regałów, końcówki regałów, nakładki na szafki i wiele innych.

Materiały

Dysponujemy szeroką gamą materiałów stolarskich i reklamowych. Dobierzemy odpowiedni kolor lub wzór płyty laminowanej, dibond, plexi, PCV, sklejki lub MDF-u. Wykorzystujemy również blachy i profile ze stali nierdzewnej i czarnej oraz z aluminium.

Zapas materiałów w naszym magazynie i odpowiednia organizacja łańcucha dostaw pozwala nam błyskawicznie reagować na zapotrzebowanie naszych klientów.

Obrabiane materiały

Sklejka, płyty wiórowe laminowane, MDF, drewno lite, PCV, plexi, hips, PET, dibond, stal czarna, aluminium, stal nierdzewna, guma, pianka, tektura, reboard, polipropylen.

Grafika

Wiemy jak ważna jest komunikacja i budowanie świadomości marki. Każdy nasz regał możemy uzupełnić o dowolnie wykonany logotyp lub element graficzny. 

Produkujemy i montujemy systemy byskawicznej wymiany grafiki (komunikacji), w tym celu stosujemy kieszenie z plexi, aluminiowe szyny, wydruki magnetyczne i rzepy. Dzięki temu Twój regał dostosujesz do potrzeb każdej kampanii i promocji.

Technologie znakowania

Druk bezpośredni uv, sitodruk, etykiety samoprzylepne, hotstamping, litery 3D, grawer, frezowanie.

Oświetlenie i multimedia

Moduły LED, diody RGB, odsłuch dźwięku, ekrany, rzutniki i tablety to elementy, które nie mają przed nami tajemnic. 

Wiemy jak dużą rolę odgrywają w przyciągnięciu uwagi Klienta.