MONIDŁA I FOTOSTANDY
Monidła i fotościanki

Oferujemy najtańsze na rynku monidła i fotostandy z dowolną ilością otworów na głowę. Różne rozmiary i kształty. monidła reklamowe
Sprawdź ofertę

Jesteśmy producentem reklam. Znajdujesz się na stronie z gotowymi i wycenionymi produktami. Odwiedź również naszą stronę firmową:

mabit producent reklam

ceny netto
kontakt plreklama

Interesuje Cię inny wymiar? kształt? Dzwoń lub pisz! Na pewno rozwiążemy problem!

Mega puzzle reklamowe XXL


druk mega puzzle xxl Poznań PR002: Naklejki magnetyczne o nieregularnym kształcie

Rozmiar XXL, dowolny wymiar

Wykonanie na tekturze, PCV, polipropylenie, sklejce lub płycie HDF

Znakomity gadżet i element promocyjny

Puzzle reklamowe to świetny gadżet promocyjny. Puzzle XXL w zależności od potrzeby wykonujemy z kaszerowanej tektury, PCV, polipropylenu, sklejki lub innych płyt drewnopochodnych.  Mega puzzle wycinamy ploterami stołowymi tnącymi, laserowymi lub frezującymi, dzięki temu możemy zaoferować puzzle już od 1 szt. w bardzo atrakcyjnej cenie. Cyfrowe cięcie pozwala nam również na zmianę pliku wykrojnika, zwiększenie ilości części części, a także wycięcie puzzli w dowolnym kształcie (również zewnętrznym), całość nie musi mieć kształtu prostokąta.

Standardowy zestaw składa się z 24 części, ale możemy zmienić ilość puzzli, ich kształt itd. Istnieje możliwość wykonania puzzli w dowolnym formacie, nawet o wielkości jednego elementu 200x200cm (dla zastosowań na eventach).

Puzzle reklamowe standardowo pakujemy w woreczki foliowe, ale istnieje możliwość wykonania dedykowanych pudełek tekturowych, również z nadrukiem.

 

Przykładowe ceny dla druku na tekturze 1,2mm, cięcie na 40 elementów:

 1 szt.  2-5 szt.  6-10 szt.  11-25 szt.  26-50 szt.  51-100 szt.
 96x66cm  49 zł  45 zł  42 zł  40 zł  38 zł  36 zł
 130x90cm  80 zł  76 zł  74 zł  73 zł  71 zł  69 zł

Skontaktuj się z nami jeśli interesuje Cię inny rozmiar lub nakład!