MONIDŁA I FOTOSTANDY
Monidła i fotościanki

Oferujemy najtańsze na rynku monidła i fotostandy z dowolną ilością otworów na głowę. Różne rozmiary i kształty. monidła reklamowe
Sprawdź ofertę

Szanowni Klienci, w związku z ciągłymi podwyżkami cen materiałów i komponentów ceny na stronie mogą być nieaktualne,
prosimy o potwierdzanie ich z naszymi handlowcami telefonicznie lub mailowo.

ceny netto
kontakt plreklama

Interesuje Cię inny wymiar? kształt? Dzwoń lub pisz! Na pewno rozwiążemy problem!

Litery świecące z plexi


litery podświetlane z plexi Poznań, litery blokowe LS3: Litery z plexi świecące frontem i bokami 

Dowolny wymiar i kształt

Całość wykonana z plexi

Podświetlenie energooszczędne LED

 

 

 

Litery podświetlane to znakomita forma reklamy, która znajdzie zastosowanie w oznakowaniu zarówno małych punków i lokali, a także dużych obiektów. Litery 3D podświetlane LED są znakomicie widoczne zarówno w dzień i w nocy. Litery blokowe wykonywane całkowicie z plexi są niezwykle efektowne.

Litery świecące frontem i bokami wykonujemy z plexi barwionej w masie lub oklejanej folią Oracal serii 8500. Możemy również łączyć kolory i front wykonać w innym kolorze, niż boki.

Podświetlenie liter
Do podświetlenia liter stosować można zarówno LEDy, świetlówki jak i neony. Jednak najbardziej popularne są energooszczędne LEDy. Pozwalają one zminimalizować koszt iluminacji i znakomicie rozświetlić reklamę. Wykorzystywane przez nas moduły i zasilacze zakupujemy u renomowanych producentów, dzięki czemu posiadają one odpowiednio pięcio i trzyletnią gwarancję. Komponenty te charakteryzują się również wskaźnikiem IP67.
Odpowiedni dobór modułów przez naszych techników pozwala uniknąć widocznych nieestetycznych punktów świetlnych w obrębie szyldu.

Wycena realizacji
Ze względu na dużą złożoność produkcji liter podświetlanych wyceny dokonujemy indywidualnie dla każdego projektu, dobierając przy tym optymalny materiał, grubość, rodzaj oświetlenia itp. Łatwiejsze w produkcji i zarazem tańsze są napisy wykonywane w oparciu o proste czcionki typu Arial. Trudniejsza typografia wiąże się z większym nakładem pracy, co prowadzi do wzrostu kosztów.

W celu uzyskania szybkiej wyceny prosimy o kontakt pod numerem: 691 736 423.
Gwarantujemy krótkie terminy realizacji i wysoką jakość w atrakcyjnej cenie.