MONIDŁA I FOTOSTANDY
Monidła i fotościanki

Oferujemy najtańsze na rynku monidła i fotostandy z dowolną ilością otworów na głowę. Różne rozmiary i kształty. monidła reklamowe
Sprawdź ofertę

Szanowni Klienci, w związku z ciągłymi podwyżkami cen materiałów i komponentów ceny na stronie mogą być nieaktualne,
prosimy o potwierdzanie ich z naszymi handlowcami telefonicznie lub mailowo.

ceny netto
kontakt plreklama

Interesuje Cię inny wymiar? kształt? Dzwoń lub pisz! Na pewno rozwiążemy problem!

Litery świecące frontem i tyłem


litery podświetlane LED Poznań LS4: Litery świecące frontem i tyłem

Dowolny wymiar i kształt

Front wykonany z plexi

Boki z alurapidu, aluminium lub pcv

Podświetlenie energooszczędne LED

 

Litery podświetlane to znakomita forma reklamy, która znajdzie zastosowanie w oznakowaniu zarówno małych punków i lokali, a także dużych obiektów. Litery 3D podświetlane LED są znakomicie widoczne zarówno w dzień i w nocy.

W szczególnych przypadkach na życzenie naszych Klientów wykonujemy litery podświetlane, które świecą zarówno frontem, jak i tworzą za sobą „poświatę” – tzw. efekt halo. Dzięki takiemu rozwiązaniu uzyskujemy niestandardowy szyld podświetlany.

Litery tego typu wykonujemy z następujących materiałów:
– alurapid –
najbardziej popularny materiał – taśma aluminiowa malowana w procesie produkcji. Zapewnia wysoką trwałość i estetykę liter
– pcv – pozwala na budowę najtańszych liter blokowych, znajduje zastosowanie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków
– aluminium malowane proszkowo – w szczególnych przypadkach cały korpus litery spawamy, a następnie malujemy na wybrany przez Klienta kolor. Jest to bardzo trwałe rozwiązanie

Front liter, jak zwykle w tego typu przypadkach wykonujemy z odpowiednio dobranej plexi kolorowej lub oklejamy plexi mleczną specjalną folia do podświetleń niemieckiego producenta – Oracal.

Podświetlenie liter
Do podświetlenia liter stosować można zarówno LEDy, świetlówki jak i neony. Jednak najbardziej popularne są energooszczędne LEDy. Pozwalają one zminimalizować koszt iluminacji i znakomicie rozświetlić reklamę. Wykorzystywane przez nas moduły i zasilacze zakupujemy u renomowanych producentów, dzięki czemu posiadają one odpowiednio pięcio i trzyletnią gwarancję. Komponenty te charakteryzują się również wskaźnikiem IP67.
Odpowiedni dobór modułów przez naszych techników pozwala uniknąć widocznych nieestetycznych punktów świetlnych w obrębie szyldu.

Wycena realizacji
Ze względu na dużą złożoność produkcji liter podświetlanych wyceny dokonujemy indywidualnie dla każdego projektu, dobierając przy tym optymalny materiał, grubość, rodzaj oświetlenia itp. Łatwiejsze w produkcji i zarazem tańsze są napisy wykonywane w oparciu o proste czcionki typu Arial. Trudniejsza typografia wiąże się z większym nakładem pracy, co prowadzi do wzrostu kosztów.

W celu uzyskania szybkiej wyceny prosimy o kontakt pod numerem: 691 736 423.
Gwarantujemy krótkie terminy realizacji i wysoką jakość w atrakcyjnej cenie.