MONIDŁA I FOTOSTANDY
Monidła i fotościanki

Oferujemy najtańsze na rynku monidła i fotostandy z dowolną ilością otworów na głowę. Różne rozmiary i kształty. monidła reklamowe
Sprawdź ofertę

Szanowni Klienci, w związku z ciągłymi podwyżkami cen materiałów i komponentów ceny na stronie mogą być nieaktualne,
prosimy o potwierdzanie ich z naszymi handlowcami telefonicznie lub mailowo.

ceny netto
kontakt plreklama

Interesuje Cię inny wymiar? kształt? Dzwoń lub pisz! Na pewno rozwiążemy problem!

Litery świecące do tyłu – efekt halo


litery świecące do tyłu Poznań LS2: Litery świecące do tyłu 

Dowolny wymiar i kształt

Wykonujemy z aluminium, pcv, dibondu, stali nierdzewnej, mdf lub styroduru

Podświetlenie energooszczędne LED tworzące “poświatę”, tzw. efekt “halo”.

 

 

Litery podświetlane to znakomita forma reklamy, która znajdzie zastosowanie w oznakowaniu zarówno małych punków i lokali, a także dużych obiektów. Litery 3D podświetlane LED są znakomicie widoczne zarówno w dzień i w nocy.

Litery świecące do tyłu wykonujemy z następujących materiałów:
– PCV – pozwala stworzyć litery o grubości kilku lub kilkunastu centymetrów. W zależności od miejsca montażu stosujemy PCV kolorowe lub białe, które malujemy lub oklejamy folią Oracal
– aluminium – pozwala na budowę liter o wysokiej estetyce. Aluminium po procesie frezowania, spawania i szlifowania jest malowane proszkowo.
– stal nierdzewna – ekskluzywny materiał pozwalający tworzyć litery gładkie i szczotkowane (inox). Litery wykonujemy w wersji płaskiej, a także z dospawanymi boczkami
– styrodur –tanie litery ze styroduru podświetlamy poprzez umieszczenie ledów w specjalnie wyfrezowanym otworze
– MDF –materiał wykorzystywany coraz częściej na imprezach targowych w Polsce i w krajach zachodniej Europy. Litery po wyfrezowaniu są lakierowane na wybrany przez Klienta kolor.

Podświetlenie liter
Do podświetlenia liter stosować można zarówno LEDy, świetlówki jak i neony. Jednak najbardziej popularne są energooszczędne LEDy. Pozwalają one zminimalizować koszt iluminacji i znakomicie rozświetlić reklamę. Wykorzystywane przez nas moduły i zasilacze zakupujemy u renomowanych producentów, dzięki czemu posiadają one odpowiednio pięcio i trzyletnią gwarancję. Komponenty te charakteryzują się również wskaźnikiem IP67.
Odpowiedni dobór modułów przez naszych techników pozwala uniknąć widocznych nieestetycznych punktów świetlnych w obrębie szyldu.

Wycena realizacji
Ze względu na dużą złożoność produkcji liter podświetlanych wyceny dokonujemy indywidualnie dla każdego projektu, dobierając przy tym optymalny materiał, grubość, rodzaj oświetlenia itp. Łatwiejsze w produkcji i zarazem tańsze są napisy wykonywane w oparciu o proste czcionki typu Arial. Trudniejsza typografia wiąże się z większym nakładem pracy, co prowadzi do wzrostu kosztów.

W celu uzyskania szybkiej wyceny prosimy o kontakt pod numerem: 691 736 423.
Gwarantujemy krótkie terminy realizacji i wysoką jakość w atrakcyjnej cenie.