MONIDŁA I FOTOSTANDY
Monidła i fotościanki

Oferujemy najtańsze na rynku monidła i fotostandy z dowolną ilością otworów na głowę. Różne rozmiary i kształty. monidła reklamowe
Sprawdź ofertę

Szanowni Klienci, w związku z ciągłymi podwyżkami cen materiałów i komponentów ceny na stronie mogą być nieaktualne,
prosimy o potwierdzanie ich z naszymi handlowcami telefonicznie lub mailowo.

ceny netto
kontakt plreklama

Interesuje Cię inny wymiar? kształt? Dzwoń lub pisz! Na pewno rozwiążemy problem!

Szafa reklamowa z płyty laminowanej


SZAFA REKLAMOWA Z PŁYTY LAMINOWANEJ

Duża wytrzymałość, szeroki wybór dekorów, przystępna cena.

SZEROKI WYBRÓW DEKORÓW

Stosowane przez nas płyty wiórowe laminowane występują w dowolnym dekorze. Od podstawowych kolorów po odcienie dębu, orzecha czy wiśni.

DOWOLNY KSZTAŁT

Wykorzystywane przez nas technologie CNC pozwalają wykonać regał w dowolnym kształcie i wyróżnić się na tle konkurencji.

BRANDING

Nanosimy dowolną grafikę w postaci nadruku lub liter 3D. Montujemy również systemy szybkiej wymiany treści promocyjnych takie jak kieszenie na ulotki i plakaty.

Regały z płyty meblowej to idealne rozwiązanie, gdy chcemy uzyskać ekspozytor o wyglądzie zbliżonym do mebli, wykonanych z płyty laminowanej. Ekspozytory te charakteryzują się dużą wytrzymałością na obciążenia, a szeroki wybór laminatów pozwala na wykonanie mebla w dekorze idealnie wpasowującym się w wystrój wnętrza punktu sprzedażowego, czy stoiska targowego. Możliwość naniesienia dowolnego nadruku, konfiguracji ilości półek i wymiarów, a także wyposażenia o dodatkowe elementy jak szufladki, przegródki i wiele innych. 

Regały reklamowe to niezbędne elementy wyposażenia każdego sklepu, czy punktu sprzedażowego. W zależności od asortymentu, wykonane są ze sklejki, metalu, kartonu czy płyt meblowych. Wiedza i doświadczenie, zdobyte dzięki dwóm dekadom na rynku reklamy pozwoliły nam na przetestowanie setek rozwiązań, aby dziś móc dostarczać naszym Klientom produkty najlepiej odpowiadającym ich potrzebom. Odpowiednio dobrany i przyciągający uwagę regał POS to bardzo ważny element wyposażenia, ponieważ bezpośrednio wpływa na poziom zainteresowania asortymentem wśród klientów. Nasz park maszynowy pozwala na obróbkę wielu materiałów oraz tworzenie regałów z wysokiej jakości nadrukiem UV. Stale ulepszamy nasze konstrukcje i systemy montażu, dzięki czemu dostarczamy regały świetnie sprawdzające się nie tylko w przestrzeni sklepowej, ale także służące do ekspozycji produktów podczas eventów czy imprez targowych dla branż FCMG i wielu innych.

Konfiguruj i personalizuj

Każdy z proponowanych przez nas regałów i szaf reklamowych możesz dostosować do swoich warunków ekspozycyji, kolorystyki Twojej firmy lub zmienić ich właściwości funkcjonalne.

Rozmiar i typ

Nie musimy trzymać się standardów. Oprócz popularnych wielkości (1/2, 1/4, 1/8 palety) produkujemy pod indywidualne wymagania odbiorców, do milimetra dopasowując się do dostępnej przestrzeni.

Regały i szafy reklamowe nie muszą być wolnostojące. Wykonujemy zabudowy istniejących regałów, końcówki regałów, nakładki na szafki i wiele innych.

Materiały

Dysponujemy szeroką gamą materiałów stolarskich i reklamowych. Dobierzemy odpowiedni kolor lub wzór płyty laminowanej, dibond, plexi, PCV, sklejki lub MDF-u. Wykorzystujemy również blachy i profile ze stali nierdzewnej i czarnej oraz z aluminium.

Zapas materiałów w naszym magazynie i odpowiednia organizacja łańcucha dostaw pozwala nam błyskawicznie reagować na zapotrzebowanie naszych klientów.

Obrabiane materiały

Sklejka, płyty wiórowe laminowane, MDF, drewno lite, PCV, plexi, hips, PET, dibond, stal czarna, aluminium, stal nierdzewna, guma, pianka, tektura, reboard, polipropylen.

Grafika

Wiemy jak ważna jest komunikacja i budowanie świadomości marki. Każdy nasz regał możemy uzupełnić o dowolnie wykonany logotyp lub element graficzny. 

Produkujemy i montujemy systemy byskawicznej wymiany grafiki (komunikacji), w tym celu stosujemy kieszenie z plexi, aluminiowe szyny, wydruki magnetyczne i rzepy. Dzięki temu Twój regał dostosujesz do potrzeb każdej kampanii i promocji.

Technologie znakowania

Druk bezpośredni uv, sitodruk, etykiety samoprzylepne, hotstamping, litery 3D, grawer, frezowanie.

Oświetlenie i multimedia

Moduły LED, diody RGB, odsłuch dźwięku, ekrany, rzutniki i tablety to elementy, które nie mają przed nami tajemnic. 

Wiemy jak dużą rolę odgrywają w przyciągnięciu uwagi Klienta.

Szybki kontakt

Masz pytania? Nie czekaj i już dziś dowiedz się jak możemy Ci pomóc!