MONIDŁA I FOTOSTANDY
Monidła i fotościanki

Oferujemy najtańsze na rynku monidła i fotostandy z dowolną ilością otworów na głowę. Różne rozmiary i kształty. monidła reklamowe
Sprawdź ofertę

Szanowni Klienci, w związku z ciągłymi podwyżkami cen materiałów i komponentów ceny na stronie mogą być nieaktualne,
prosimy o potwierdzanie ich z naszymi handlowcami telefonicznie lub mailowo.

ceny netto
kontakt plreklama

Interesuje Cię inny wymiar? kształt? Dzwoń lub pisz! Na pewno rozwiążemy problem!

REGAŁ REKLAMOWY CUBE


Modułowa budowa, efektowna ekspozycja, wysoka jakość.

MODUŁOWA BUDOWA

Ekspozytor złożony z nałożonych na siebie boxów prezentuje się znakomicie, a do tego jest bardzo stabilny i pozwala na dowolną aranżację.

DUŻA WYTRZYMAŁOŚĆ

Zastosowane materiały pozwalają zatowarować regał ciężkimi produktami, takimi jak napoje, alkohol itp.

EFEKTOWNE MATERIAŁY

Podstawowym materiałem najczęściej jest sklejka lub płyty meblowe, które możemy dowolnie zadrukować. Dodatkowe efekty wizualne otrzymujemy stosując plexi, pcv, czy podświetlane ramki LED.

Regał “cube” to starannie zaprojektowane modułowe rozwiązanie ekspozycyjne. Dostęp z dwóch stron do każdej z półek, a także duża wytrzymałość, czynią ten ekspozytor bardzo uniwersalnym. Display możemy wyposażyć w kieszenie z plexi na ulotki, shelfstoppery, liswy cenowe, podświetlane ramki LED, topper i wiele innych. Tego rodzaju standy brandujemy zgodnie z życzeniem Klienta nadrukowując, grawerując lub naklejając logotyp – również wypukły. 

Kiedyś jednolite i tworzące monotonny ciąg półek, dziś kolorowe lub ekologiczne, wyróżniające się z tłumu i stanowiące o prestiżu marki. Mowa oczywiście o regałach reklamowych. Nowoczesny park maszynowy i możliwości doboru materiału w zależności od eksponowanego produktu pozwalają na wykonanie regału szytego na miarę. Stosujemy najwyższej jakości płyty meblowe, sklejkę, metal i tekturę, wykonując regały i standy reklamowe, wspierające ekspozycję towarów zarówno w punktach sprzedaży jak podczas akcji wystawienniczych. Możliwość wykonania spersonalizowanych regałów, dopasowanych do parametrów asortymentu oraz dostępnej przestrzeni, z dowolnym nadrukiem sprawia, że standy reklamowe stały się nieodłącznym elementem każdej przestrzeni handlowo-targowej. Produkujemy regały dla wielu branż, zaczynając od artykułów spożywczych i farmaceutycznych, przez elementy wystroju wnętrz, na elektronice kończąc. Nasze regały świetnie sprawdzają się także w biurach i instytucjach, o czym świadczy zaufanie jakim obdarzyło nas wiele placówek budżetowych.

Konfiguruj i personalizuj

Każdy z proponowanych przez nas regałów i szaf reklamowych możesz dostosować do swoich warunków ekspozycyji, kolorystyki Twojej firmy lub zmienić ich właściwości funkcjonalne.

Rozmiar i typ

Nie musimy trzymać się standardów. Oprócz popularnych wielkości (1/2, 1/4, 1/8 palety) produkujemy pod indywidualne wymagania odbiorców, do milimetra dopasowując się do dostępnej przestrzeni.

Regały i szafy reklamowe nie muszą być wolnostojące. Wykonujemy zabudowy istniejących regałów, końcówki regałów, nakładki na szafki i wiele innych.

Materiały

Dysponujemy szeroką gamą materiałów stolarskich i reklamowych. Dobierzemy odpowiedni kolor lub wzór płyty laminowanej, dibond, plexi, PCV, sklejki lub MDF-u. Wykorzystujemy również blachy i profile ze stali nierdzewnej i czarnej oraz z aluminium.

Zapas materiałów w naszym magazynie i odpowiednia organizacja łańcucha dostaw pozwala nam błyskawicznie reagować na zapotrzebowanie naszych klientów.

Obrabiane materiały

Sklejka, płyty wiórowe laminowane, MDF, drewno lite, PCV, plexi, hips, PET, dibond, stal czarna, aluminium, stal nierdzewna, guma, pianka, tektura, reboard, polipropylen.

Grafika

Wiemy jak ważna jest komunikacja i budowanie świadomości marki. Każdy nasz regał możemy uzupełnić o dowolnie wykonany logotyp lub element graficzny. 

Produkujemy i montujemy systemy byskawicznej wymiany grafiki (komunikacji), w tym celu stosujemy kieszenie z plexi, aluminiowe szyny, wydruki magnetyczne i rzepy. Dzięki temu Twój regał dostosujesz do potrzeb każdej kampanii i promocji.

Technologie znakowania

Druk bezpośredni uv, sitodruk, etykiety samoprzylepne, hotstamping, litery 3D, grawer, frezowanie.

Oświetlenie i multimedia

Moduły LED, diody RGB, odsłuch dźwięku, ekrany, rzutniki i tablety to elementy, które nie mają przed nami tajemnic. 

Wiemy jak dużą rolę odgrywają w przyciągnięciu uwagi Klienta.

Szybki kontakt

Masz pytania? Nie czekaj i już dziś dowiedz się jak możemy Ci pomóc!