MONIDŁA I FOTOSTANDY
Monidła i fotościanki

Oferujemy najtańsze na rynku monidła i fotostandy z dowolną ilością otworów na głowę. Różne rozmiary i kształty. monidła reklamowe
Sprawdź ofertę

Szanowni Klienci, w związku z ciągłymi podwyżkami cen materiałów i komponentów ceny na stronie mogą być nieaktualne,
prosimy o potwierdzanie ich z naszymi handlowcami telefonicznie lub mailowo.

ceny netto
kontakt plreklama

Interesuje Cię inny wymiar? kształt? Dzwoń lub pisz! Na pewno rozwiążemy problem!

Regał modułowy półkowy


Dowolna aranżacja, duża wytrzymałość, niestandardowy wygląd.

MODUŁOWA BUDOWA

Dzięki modułowej budowie możemy dowolnie konfigurować regał, dostosowując liczbę półek, topper lub inne elementy.

ROZKŁADANE DO TRANSPORTU

Montaż naszych regałów modułowych przebiega niezwykle szybko i łatwo. Możliwość składania obniża koszty logistyki display’ów.

DOWOLNY MATERIAŁ

Najczęściej podstawę półek stanowi sklejka lub płyty meblowe. W celu uatrakcyjnienia stosujemy również plexi, pcv, a także litery wypukłe i dowolny zadruk.

Regał modułowy półkowy to gotowe rozwiązanie do prezentacji różnego rodzaju produktów. To lekki i mobilny system do montażu w dowolnym miejscu w punkcie handlowym. Regały te składają się drewnianych modułów połączonych za pomocą systemu rurek, które w łatwy sposób można dowolnie modyfikować. Na życzenie istnieje możliwość naniesienia pełno kolorowego nadruku lub wyposażenia w przyciągający uwagę potencjalnych Klientów topper. Półki mogą być jednolite lub z połączonych ze sobą materiałów, a także posiadać gotowe do użytku listwy cenowe, czy shelfstoppery.

Regały reklamowe to rozwiązanie powszechnie stosowane niemalże w każdym sklepie, dyskoncie czy punkcie handlowym. Wraz ze zmianami trendów i rozwojem technologicznym w reklamie na przestrzeni lat zmieniał się także ich wygląd. Niegdyś służące wyłącznie do prezentacji oferowanego asortymentu, dziś pełniące funkcje reprezentatywne marki oraz wyróżnik wśród konkurencji. Dzięki szerokim możliwościom zdobień, nadruku UV, czy wzbogacenia o elementy podświetlane przestrzeń handlowa nabiera coraz nowych kształtów. Dysponując nowoczesnym parkiem maszynowym i zespołem wykwalifikowanych specjalistów wykonujemy wysokiej jakości regały reklamowe dla wielu branż. Projektujemy i wykonujemy spersonalizowane regały, pomagamy w doborze materiału w zależności od produktu i dostępnej przestrzeni. W naszej ofercie można znaleźć między innymi ekonomiczne regały tekturowe, ekologiczne stojaki ze sklejki, ekspozytory drogeryjne, czy solidne regały metalowe. Nasze regały stosowane są nie tylko do celów sprzedażowych, ale także wystawienniczych podczas imprez targowych, czy jako stały element wyposażenia wnętrz firm i instytucji. 

Konfiguruj i personalizuj

Każdy z proponowanych przez nas regałów i szaf reklamowych możesz dostosować do swoich warunków ekspozycyji, kolorystyki Twojej firmy lub zmienić ich właściwości funkcjonalne.

Rozmiar i typ

Nie musimy trzymać się standardów. Oprócz popularnych wielkości (1/2, 1/4, 1/8 palety) produkujemy pod indywidualne wymagania odbiorców, do milimetra dopasowując się do dostępnej przestrzeni.

Regały i szafy reklamowe nie muszą być wolnostojące. Wykonujemy zabudowy istniejących regałów, końcówki regałów, nakładki na szafki i wiele innych.

Materiały

Dysponujemy szeroką gamą materiałów stolarskich i reklamowych. Dobierzemy odpowiedni kolor lub wzór płyty laminowanej, dibond, plexi, PCV, sklejki lub MDF-u. Wykorzystujemy również blachy i profile ze stali nierdzewnej i czarnej oraz z aluminium.

Zapas materiałów w naszym magazynie i odpowiednia organizacja łańcucha dostaw pozwala nam błyskawicznie reagować na zapotrzebowanie naszych klientów.

Obrabiane materiały

Sklejka, płyty wiórowe laminowane, MDF, drewno lite, PCV, plexi, hips, PET, dibond, stal czarna, aluminium, stal nierdzewna, guma, pianka, tektura, reboard, polipropylen.

Grafika

Wiemy jak ważna jest komunikacja i budowanie świadomości marki. Każdy nasz regał możemy uzupełnić o dowolnie wykonany logotyp lub element graficzny. 

Produkujemy i montujemy systemy byskawicznej wymiany grafiki (komunikacji), w tym celu stosujemy kieszenie z plexi, aluminiowe szyny, wydruki magnetyczne i rzepy. Dzięki temu Twój regał dostosujesz do potrzeb każdej kampanii i promocji.

Technologie znakowania

Druk bezpośredni uv, sitodruk, etykiety samoprzylepne, hotstamping, litery 3D, grawer, frezowanie.

Oświetlenie i multimedia

Moduły LED, diody RGB, odsłuch dźwięku, ekrany, rzutniki i tablety to elementy, które nie mają przed nami tajemnic. 

Wiemy jak dużą rolę odgrywają w przyciągnięciu uwagi Klienta.

Szybki kontakt

Masz pytania? Nie czekaj i już dziś dowiedz się jak możemy Ci pomóc!