MONIDŁA I FOTOSTANDY
Monidła i fotościanki

Oferujemy najtańsze na rynku monidła i fotostandy z dowolną ilością otworów na głowę. Różne rozmiary i kształty. monidła reklamowe
Sprawdź ofertę

Jesteśmy producentem reklam. Znajdujesz się na stronie z gotowymi i wycenionymi produktami. Odwiedź również naszą stronę firmową:

mabit producent reklam

ceny netto
kontakt plreklama

Interesuje Cię inny wymiar? kształt? Dzwoń lub pisz! Na pewno rozwiążemy problem!

R007 roll-upy Poznań


 

producent-roll-up R007: Roll-up Plus


Wymiar: 100cm x 200cm

Kasetka wykonana z grubszego profilu aluminiowego, osłony boczne,
3-częściowy drążek i wewnętrzna rolka nawijająca grafikę wykonane z aluminium.
Waga łącznie z torbą zawierającą dodatkową, grubą wewnętrzną warstwę, zabezpieczającą przed uszkodzeniem podczas transportu 4,32 kg.

Rodzaj materiału Blockout 440g PET
Ilość
1 szt. 288 zł/szt. 318 zł/szt.
2-3 szt. 280 zł/szt. 309 zł/szt.
4-8 szt. 270 zł/szt. 298 zł/szt.
9-15 szt. 255 zł/szt. 281 zł/szt.

Powyżej 15 szt. ceny do negocjacji

Roll-upy to systemy wystawiennicze, charakteryzujące się prostym i nowoczesnym designem. Ich montaż jest niezwykle szybki i łatwy, a kaseta wielokrotnego użytku pozwala na wymianę dowolnej grafiki, w zależności od potrzeb. Wysokiej jakości nadruk zapewnia doskonałą prezentację firmy lub produktów, skutecznie wspierając promocję.

Grafikę drukujemy standardowo na wysokiej jakości tkaninach tupu blockout i PET. Materiały te posiadają bardzo gładką strukturę i specjalną przekładkę w środku, która blokuje “prześwietlanie” grafiki przez słońce i światło sztuczne. Na życzenie istnieje możliwość druku na materiale banerowym typu frontlit. Jest to materiał strukturalny, bez przekładki i bardziej wiotki, jego zaletą jest niższa cena.

 

schemat roll-up plus

druk grafici do roll-upów poznań