MONIDŁA I FOTOSTANDY
Monidła i fotościanki

Oferujemy najtańsze na rynku monidła i fotostandy z dowolną ilością otworów na głowę. Różne rozmiary i kształty. monidła reklamowe
Sprawdź ofertę

Jesteśmy producentem reklam. Znajdujesz się na stronie z gotowymi i wycenionymi produktami. Odwiedź również naszą stronę firmową:

mabit producent reklam

ceny netto
kontakt plreklama

Interesuje Cię inny wymiar? kształt? Dzwoń lub pisz! Na pewno rozwiążemy problem!

R001 producent roll-upów


roll-up-standard R001: Roll Up


Wymiar: 80cm x 200cm

Kasetka, osłony boczne i 3-częściowy drążek podpierający, wykonane ze stopu aluminium.
Waga łącznie z torbą transportową – 2,40 kg.

 

Rodzaj materiału Blockout 440g PET
Ilość
1 szt. 140 zł/szt. 170 zł/szt.
2-3 szt. 137 zł/szt. 167 zł/szt.
4-8 szt. 130 zł/szt. 162 zł/szt.
9-15 szt. 123 zł/szt. 159 zł/szt.

Powyżej 15 szt. ceny do negocjacji

 

Roll-upy doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie trzeba zrobić wrażenie na odbiorcach, przy jednoczesnej ekonomii kosztów i mobilności nośnika. Świetnie nadają się na wszelkiego rodzaju prezentacje, akcje marketingowe, szkolenia, czy spotkania biznesowe. Roll-upy to produkty dostosowane do potrzeb współczesnego rynku – wygodna w transporcie kaseta i wysokiej jakości wydruk to prosty sposób na skuteczną prezentację.

Grafikę drukujemy standardowo na wysokiej jakości tkaninach tupu blockout i PET. Materiały te posiadają bardzo gładką strukturę i specjalną przekładkę w środku, która blokuje “prześwietlanie” grafiki przez słońce i światło sztuczne. Na życzenie istnieje możliwość druku na materiale banerowym typu frontlit. Jest to materiał strukturalny, bez przekładki i bardziej wiotki, jego zaletą jest niższa cena.

 

mechanism roll-upa Poznań

druk grafici do roll-upów poznań