MONIDŁA I FOTOSTANDY
Monidła i fotościanki

Oferujemy najtańsze na rynku monidła i fotostandy z dowolną ilością otworów na głowę. Różne rozmiary i kształty. monidła reklamowe
Sprawdź ofertę

Szanowni Klienci, w związku z ciągłymi podwyżkami cen materiałów i komponentów ceny na stronie mogą być nieaktualne,
prosimy o potwierdzanie ich z naszymi handlowcami telefonicznie lub mailowo.

ceny netto
kontakt plreklama

Interesuje Cię inny wymiar? kształt? Dzwoń lub pisz! Na pewno rozwiążemy problem!

G021 – GABLOTA EKSPOZYCYJNA NAŚCIENNA


witryny wiszące producent Poznań G021: GABLOTA EKSPOZYCYJNA NAŚCIENNA  

Budowa
Gablota ekspozycyjna wykonana z profili aluminiowych malowanych proszkowo lub anodowanych. Dla większego bezpieczeństwa narożniki są wykonane z zaokrąglonych elementów plastikowych. Gablota może być całkowicie otwarta z jednej strony lub może mieć zainstalowane drzwi przesuwne.

W zależności od przeznaczenia, witryny można wyposażyć w wymaganą ilość półek.

Gablota może opcjonalnie zostać wyposażona w górny fryz z grafiką. Elementy graficzne mogą zostać również naklejone lub nadrukowane na szybach.

 

Od 400 zł

Wypełnienie
Może być wykonane ze szkła zwykłego, szkła bezpiecznego, szkła hartowanego lub akrylu (plexi). Na specjalne życzenie wykonujemy również wypełnienie z  MDFu, sklejki, płyt laminowanych i tworzyw sztucznych, również z zadrukiem informacyjnym lub reklamowym.

Podstawa ekspozycyjna wykonywana jest z płyt drewnopochodnych. Istnieje możliwość wyboru jej koloru, a także obłożenia materiałem itp.

Oświetlenie
Gabloty muzealne i ekspozycyjne mogą zostać opcjonalnie wyposażone w podświetlenie.

Zastosowanie
Tego typu gabloty najlepiej sprawdzają się w muzeach, salach tradycji, przestrzeniach ekspozycyjnych, w sklepach i wielu innych. Znakomicie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie konieczne jest zaprezentowanie eksponatów czy oferowanych produktów.