MONIDŁA I FOTOSTANDY
Monidła i fotościanki

Oferujemy najtańsze na rynku monidła i fotostandy z dowolną ilością otworów na głowę. Różne rozmiary i kształty. monidła reklamowe
Sprawdź ofertę

Jesteśmy producentem reklam. Znajdujesz się na stronie z gotowymi i wycenionymi produktami. Odwiedź również naszą stronę firmową:

mabit producent reklam

ceny netto
kontakt plreklama

Interesuje Cię inny wymiar? kształt? Dzwoń lub pisz! Na pewno rozwiążemy problem!

G020 – GABLOTA EKSPOZYCYJNA NAŚCIENNA


gablota ekspozycyjna producent G020: GABLOTA EKSPOZYCYJNA NAŚCIENNA
 

Budowa
Gablota ekspozycyjna wykonana z profili aluminiowych malowanych proszkowo lub anodowanych. Gablota może być całkowicie otwarta z jednej strony lub może mieć zainstalowane drzwi przesuwne.

W zależności od przeznaczenia, witryny można wyposażyć w wymaganą ilość półek.

Gablota może opcjonalnie zostać wyposażona w górny fryz z grafiką. Elementy graficzne mogą zostać również naklejone lub nadrukowane na szybach.

Od 400 zł

Wypełnienie
Może być wykonane ze szkła zwykłego, szkła bezpiecznego, szkła hartowanego lub akrylu (plexi). Na specjalne życzenie wykonujemy również wypełnienie z  MDFu, sklejki, płyt laminowanych i tworzyw sztucznych, również z zadrukiem informacyjnym lub reklamowym.

Podstawa ekspozycyjna wykonywana jest z płyt drewnopochodnych. Istnieje możliwość wyboru jej koloru, a także obłożenia materiałem itp.

Oświetlenie
Gabloty muzealne i ekspozycyjne mogą zostać opcjonalnie wyposażone w podświetlenie.

Zastosowanie
Tego typu gabloty najlepiej sprawdzają się w muzeach, salach tradycji, przestrzeniach ekspozycyjnych, w sklepach i wielu innych. Znakomicie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie konieczne jest zaprezentowanie eksponatów czy oferowanych produktów.