Jesteśmy producentem reklam. Znajdujesz się na stronie z gotowymi i wycenionymi produktami. Odwiedź również naszą stronę firmową: mabit producent reklam

Interesuje Cię inny wymiar? kształt? Dzwoń lub pisz! Na pewno rozwiążemy problem!

Naklejki, etykiety


  • Wykonujemy wszelkiego rodzaju etykiety samoprzylepne: naklejki, wlepki, etykiety na produkty, naklejki wypukłe 3D, grafikę okienną (mrożoną, owv, monomeryczną) etykiety unijne i inne. Drukujemy naklejki prostokątne lub w dowolnym kształcie. Możemy dostarczyć je konfekcjonowane na arkuszach lub w roli przygotowanej do etykietowania produktów.
  • Nasze zaplecze technologiczne pozwala nam na realizacje zleceń nisko i wysokonakładowych. Możemy wykonać naklejkę w dowolnym kształcie już od 1 szt.
  • Etykiety samoprzylepne możemy zabezpieczyć lub uszlachetnić przy pomocy laminowania, foliowania, złocenia itd.
  • Aplikację naklejek można powierzyć naszym doświadczonym montażystom. Tego typu usługi są szczególnie istotne w przypadku oklejania witryn sklepowych, tablic, oznakowań, naklejek podłogowych lub etykiet wykorzystywanych do wystroju wnętrz.
  • Dużym powodzeniem cieszą się etykiety drukowane z roli na rolę. Dowolny kształt i możliwość cyfrowego druku niskonakładowego etykiet pozwala nawet mniejszym producentom zaopatrzyć się w znakomite etykiety promujące ich produkty.
kontakt plreklama

Systemy ekspozycyjne

Tablice

Wyświetlacze LED

Wydruki i materiały POS

Elementy reklamowe